Logan Lerman ... Percy Jackson

Logan Lerman: "Moje cool tajemství!"

3. května 2010 v 16:08 | Sabuška
Bravo si vzalo na mušku hvězdu filmu "Percy Jackson: Zloděj blesku" Logana Lermana (18) a zjistilo, co je zač a bez čeho nedá ani ránu!

1 Tvrdá konkurence!

I hvězda seriálu "The Vampire Diaries" Steven R. McQueen (21) chtěl hrát Percyho Jacksona. Logan byl ale lepší a roli mu prostě vyfoukl.

2 Nespokojenost!

I když si miliony fanynek získal svým sladkým a sexy úsměvem, sám se svým obličejem není vůbec spokojený! "Hrozně mě štve můj ,babysmile' - právě kvůli němu si spousta lidí myslí, že jsem mladší!"

3 Chci do kasina!

"Tak jsem oslavil osmnáctiny - a co má být! Do kasina mě stejně pustí až za čtyři roky!" Takhle v klidu okomentoval Logan oslavu své "dospělosti"!

4 Pozor! Zvláštní hlášení...

Máme pro tebe informaci, kterou bys jako správný fanoušek měl/a vědět: I když je na Twitteru několik profilů s Loganovým jménem, ani jeden z nich není pravý! Na Facebooku a MySpace svůj vlastní účet ale má!

5 Jedině Avatar!

I když z Logana šílí holky po celém světě, on sám má taky svoje oblíbence! "Jsem velkej fanoušek Avataru! Když jsem byl s kámošem na jeho premiéře v L. A. a viděl tam tolik megahvězd na červeném koberci, byl jsem z toho úplně hotovej!"

6 Cože, Němec?

Že má nová hollywoodská hvězda německé kořeny, ví jen málokdo (příjmení Lerman je od německého Lehrmann). V roce 1915 založili jeho předci medicínskou firmu v Berlíně! Až po druhé světové válce emigrovali do USA.

7 Holka snů?

Co se toho týká, má Logan jasno! Všechny jeho požadavky splňuje herečka Rachel McAdams (31), kterou znáš třeba z filmů "Protivný sprostý holky", "Zakletý v čase" nebo "Sherlock Holmes"! "Je tak nádherná! Když jsem ji jednou potkal v restauraci, byl jsem z toho tak mimo, že jsem se nezmohl ani na slovo!"

8 Filmové role

Než si zahrál svoje průlomové role, objevil se třeba ve filmu "Hoot" (2006), kde hrál po boku dvacetiletého herce Codyho Linleye, známého hlavně ze seriálu Hannah Montana.

9 Hustý!

I když je Loganovi teprve osmnáct, už třikrát vyhrál cenu Young Artist Award za nejlepšího herce! A co na to říká? "Je to mazec! Sám si to ani neuvědomuju! Vždycky mi to dojde, až když mi to někdo připomene!"

10 Zapni mozek

Máme pro tebe malou hádanku! Co mají Logan, jeho rodiče Lisa a Larry a sourozenci Lucas a Lindsay společného? Všichni mají iniciály L. L.

Zdroj: bravo.cz
 
 

Reklama